آمادگی های لازم قبل از ورود به مرکز rtms

درمان اعتیاد
درمان اعتیاد در مرکز rTMS
فوریه 15, 2020
روانپزشک متخصص اختلال اضطراب اجتماعی
مارس 25, 2020

آمادگی های لازم قبل از ورود به مرکز rtms

rtms

آنچه در این مقاله می خوانید:

آیا می دانید قبل از ورود به مرکز ار تی ام اس چه مواردی را باید رعایت کنید؟

در مطالب قبلی شما را با درمان اعتیاد با rtms آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا نکاتی در مورد آمادگی های لازم برای این نوع درمان را در اختیارتان قرار دهیم.

در حالی که دارو و درمان برای بسیاری از بیماران مبتلا به افسردگی کار می کند، این روش های درمانی 100 درصد مؤثر نیستند. به عنوان مثال، ممکن است کسی به خوبی نسبت به دارو واکنش نشان ندهد و علاوه بر درمان به درمان نیاز داشته باشد. به همین ترتیب، برخی از افراد مبتلا به افسردگی باید به روش های درمانی جایگزین روی آورند. تحریک مغناطیسی ترانس کرانیال (TMS) یک روش بالینی اثبات شده برای درمان افسردگی در این موارد است.

درمان rtms

از تجربه خانواده و دوستانتان استفاده کنید.

سیستم پشتیبانی شما می تواند در طول درمان بسیار ارزشمند باشد. ممکن است آنها درک نکنند که TMS چیست، بنابراین سعی کنید آن را توضیح دهید. مطمئن باشید که آنها می دانند که همان ECT نیست و برای بسیاری از بیماران مؤثر است.

ممکن است ببینید کسی می تواند شما را به جلسه اول سوق دهد یا خیر. در بعضی موارد، افراد بعد از چند درمان اول دچار سردرد می شوند. اگر این اتفاق برای شما بیفتد، ممکن است بعد از جلسه احساس رانندگی نکنید. علاوه بر این، در صورت عصبی بودن می تواند به داشتن حمایت اخلاقی کمک کند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
لیست داروهای اعصاب و روان

در صورت تمایل، ممکن است شخص پشتیبانی شما بتواند با شما به اتاق درمان برود. در غیر این صورت، آنها می توانند 30 دقیقه در اتاق انتظار بمانند یا 30 دقیقه از محل کار خود را اجرا کنند.

در روز معالجه خود اطمینان حاصل کنید که در طول جلسه هر چیزی را که لازم دارید برای احساس راحتی در اختیار شما آورده است. بسیاری از بیماران در هنگام TMS هدفون آورده و به موسیقی یا پادکست گوش می دهند. همچنین ممکن است بخواهید بطری آب و برخی داروها را فقط در صورت بروز سردرد بخورید. در آخر، حتماً داروهایی را که مصرف می کنید و دوزهای آنها را بنویسید، درست در مواردی که لازم است به تیم درمانی خود بگویید.

برای استفاده از خدمات بهترین مرکز rtms با کارشناسان ما در تماس باشید.

۰۲۱۲۲۲۶۰۰۶۷
۰۲۱۲۲۲۶۰۰۶۸
۰۲۱۲۲۲۶۰۰۶۹
۰۲۱۲۲۲۴۶۶۰۵
۰۹۱۲۸۲۲۷۱۶۵ منشی

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 10 =

02122260067